ספט' 28, 2010
admin

איפה מוצאים עבודות לנוער

הצעות עבודה לנוער.

אם אתם צעירים יפים וצריכים כסף לבזבוזים אז עבודה לנוער היא בדיוק הכוון שאליו אתם פונים. היום העבודות לבני נוער מגוונות יותר וטובות יותר ממה שהיה פעם. פעם עבודה באתרי בניה,ניקיון וחלוקת עיתונים היו כמעט עבודות לנוער היחידות שהיו. היום המבחר הוא גדול הרבה יותר,השכר מעוגן בחוק ויש אפילו אפשרויות קידום. כוח עבודה צעיר הוא כוח עבודה מובחר ויותר ויותר עסקים מגלים זאת.
הקיץ מגיע ואתו גם מגוון עבודות לבני הנוער. העבודה המומלצת היא דרך כלל ברשתות הגדולות.למה? מכוון ששם יתנו לכם את מה שמגיע לכם מבחינת החוק ושם הכול יהיה מסודר ובזמן. אם זה מקדונלדס או בורגר קינג או כל רשתות הבגדים הגדולות לדוגמא רנואר וקסטרו כל מה שצריך לעשות זה רק להיכנס לסניף לשאול מי המנהל ולשאול אותו אם הוא צריך עובדים. עבודות לנוער נוספות שיש לנו הם בכל תחום הקייטנות. בשביל להיות מדריך תעודה ממתנ"ס או מתנועת נוער היא הכרחית. בהנחה שהייתם מדריכים בצופים ויש לכם תעודת מדריך מגוון העבודה הוא רחב. שאלו את האחיינים שלכם לאיזה קייטנה הם הולכים ותתקשרו לשם לחפש עבודה, כמובן שצריך לתכנן את זה מראש מכוון שעד שתצאו לחופש הקייטנות כבר סגורות מבחינת עובדים. אפשר לשאול את ההורים אם הארגון שהם עובדים בו: אגד,סלקום וכו' עורך קייטנות ויש שם עבודות לבני נוער.כמו כן אפשר לשאול את ההורים עם במקום העבודה שלהם צריכים עובדים בקיץ. זה יכול להיות בחדר דואר או בשליחויות או בניקיון,תחשבו איזה כיף זה שאתם נוסעים עם ההורים לעבודה ביחד וכולם מתייחסים אליכם ממש יפה. האופציה האחרונה אך חביבה היא לפנות ללשכת התעסוקה מסוף חודש יוני להוציא פנקס עבודה,ולהירשם לחיפוש עבודה. האופציה הזאת מלאה בבירוקרטיה ולכן היא פחות מועדפת מבחינת בני הנוער.

שכר המינימום לנוער.

חוק שכר מינימום אומר שכל עובד זכאי לשכר שלא יפחת משכר המינימום. גם לבני נוער מוגדר שכר מינימום ולמעסיק אסור לשלם פחות (גם לא בהסכמתכם!). גם "ימי התלמדות" או "תקופת ניסיון" ללא שכר הם עבירה על החוק של המעסיק.
שכר מינימום לשעה למשרה מלאה לנער מחושב לפי 40 שעות בשבוע ו 173 שעות לחודש.
שכר המינימום לנוער הוא:

גיל חודש

(עד ארבעים שעות שבועיות)

שעה
עד – 16 70% 2509.63 ₪ 14.51 ₪
עד – 17 75% 2688.88 ₪ 15.54 ₪
עד – 18 83% 2975.70 ₪ 17.20 ₪
חניך 60% 2151.11 ₪ 12.43

איך מוצאים עבודה לבני נוער.

דבר ראשון תתחילו לחפש ישר אחרי פסח. המקומות העבודה הטובים לבני נוער נסגרים מהר. אם תזכרו מאוחר כל הקייטנות יהיו סגורות בפניכם וכנ"ל גם רוב הרשתות הגדולות כי אתם צריכים לעבור הכשרה קצרה לפני שאתם מתחילים לעבוד. מי לא אוהב את הקניון? הקניון מרכז בתוכו מגוון רחב של עסקים שמעניקים עבודות לנוער.כל החברה מהכיתה יעבדו יחד אתכם ובקיצור יהיה שמח. במקדונלדס למשל ישמחו להעסיק אתכם במשמרות גם כשתחזרו ללמוד.מי לא רוצה עוד כסף לבזבוזים? אל תתביישו אם הניסיון שלכם בעבודה מסוימת מסתכם בזה שאכלתם פעם מקדונלדס, גם זה לפעמים טוב. רוב המעסיקים יודעים שאחד החסרונות של בני הנוער הוא חוסר ניסיון. אם יש לכם חבר שעובד במקום מסוים וטוב לו שם בקשו ממנו שימליץ למנהל אליכם וכך הדרך שלכם תהיה סלולה. עבודות לבני נוער בדרך כלל לא כוללות חוזה ההעסקה רציני שבו תחויבו לעבוד אבל אם קיבלתם כבר אחד כזה הראו אותו להוריכם שיחוו דעה לפני שאתם חותמים. בכל עבודה לבני נוער יש לפעמים פרטים שיבקשו מימכם לעשות למרות שלא דיברתם על זה בראיון עבודה,חשוב להגדיר את התפקיד שלכם בצורה ברורה לפני שאתם מתחילים לעבוד.המעסיק יחפש מישהו רציני שיבוא לעבוד ולא ידפוק לו ברז בבוקר. לכל עבודה לנוער צריך להתייחס ברציניות ולהבין שברגע שאנשים משלמים לכם על עבודה אתם הופכים למבוגרים לכל דבר והיחס הוא בהתאם.עבודה לבני נוער היא מומלצת מאוד ולא רק בקיץ. אז קחו את זה בקלות.

חזרה לקטגוריית חיילים משוחררים
בחזרה לעמוד הבית – קליק על עבודה עברית – דרושים

תגובה אחת

כתוב תגובה

קבלת עדכונים למייל

כתובת הדוא"ל שלכם: