ספט' 28, 2010
admin

אתר דרושים שתיל, חיפוש עבודה

ארגון שתיל

משנת 1982 שתיל ארגון שנוסד יל ידי הקרן קיימת לישראל מספק שרותי יעוץ ותמיכה לארגונים לשינוי חברתי בישראל. שתיל מונה ליועץ מיוחד של הוועדה הכלכלית של האום בגלל העקרונות שלו שהם צדק חברתי וכלכלי ,זכויות אדם זכויות אזרח שבמדינת ישראל מתמקד גם בזכויותיהם של עולי רוסיה ואתיופיה.שתיל גם דואג לקדם לאג'נדה היומית גם את כל נושאי הסביבה והקהילה.לארגון יש משרד ראשי בירושלים וחמישה נוספים.שתיל מסייע ליותר מ 1000 ארגונים לשינוי חברתי שונים בשנה,מרגע הקמתם ולתוך פעילותם השוטפת.

שרותי הארגון

כיום המצב אינו כבעבר.ישנו קיצוץ מתמשך בקצבאות מהממשלה,הקרנות שתמכו בארגון בעבר הפסיקו כמעט כליל את תמיכתן.על פי כללי הניהול החדשים בארגון הדרישות מהצוות מהמתנדבים מהוועדה המנהלת הם מקצועיות וטובעניות יותר.וזאת נוסף על העובדה ששתיל אינו ארגון מוכר בישראל.שתיל מעסיקה צוות עם ניסיון של יותר מ 25 שנה בייעוץ לארגונים שללא מטרות רווח.שתיל מודע למציאות ומחובר לקרקע ודרך הידע הנרחב שיש לו יכול להציע לארגונים שירותים שמותאמים על פי צרכיו.שתיל מייעץ גם לארגונים שנמצאים בתחילת דרכן וכמובן גם לארגונים וותיקים על ידי השתלמויות שמכסות את החומר בצורה מלאה,יעוץ אישי וצוותי,השתלמויות בין ארגוניות.הארגון גם דואג להוציא לאור פרסומים מקצועיים פרי עטו כל פעם.הפרסומים הללו עוזרים לארגונים בעבודתם השוטפת.


אתר שתיל

אם אתם מפרסמים את הארגון באתר של שתיל עם כתובת האתר שלכם אתם תזכו למאות ואף אלפי צפיות.אתר שתיל מושך אליו אנשים שמדפדפים באינטרנט בדפים שונים ונתקלים באתר.אם אתם רוצים לפתוח דף לארגון שלכם.תרשמו את הארגון שלכם לאתר.לאחר מכן תוכלו לפרט יותר על פעילותיכם על הדרכים להגיע אליכם וכו'.
למרות שהאתר מתבסס על מודעות דרושים זהו לא השרות היחידי שיש בו. גם אם הארגון שלכם זקוק למשהו או שאולי נותן שרות בעצמו יש מקום באתר להציע גם את זה.באתר של שתיל תוכלו לערוך מאיין בלוג שבו תוכלו לפרסם לקהל המבקרים פרסומים חדשים ובעצם לנהל איתם דו שיח על פעילויות החברה.הדו שיח הזה נשמר בארכיון של החברה וכך גם משפר את הדרך של גולשים להגיע אליכם דרך מנועי החיפוש.אם אתם רוצים להגדיל את מספר המבקרים שיש לכם באתר תמיד תוכלו להשתמש בפלטפורמת הפרסום שבאתר.

מידע ולימודים

שתיל מחלק את שרותי הלמידה שלו ל 3 תחומים עיקריים.
פרסומים מקצועיים-מדריכים ששתיל מפיק על מנת לסייע לחברות השונות.
ספריות מידע באתר-יותר מ 10000 קבצים וקישורים על פעילויות שונות.
השתלמויות-לשתיל יש מומחים שישמחו ללמד אתכם גם אם אתם חדשים בתחום וגם אם אתם וותיקים.כמו כן שתיל מקשר בין אנשים בתחום וכך למעשה מגדיל את מעגל הקשרים והחברים של הלקוחות.שתיל תמיד שמחה להעניק ידע חדש לאנשים שרוצים לרכוש אותו.ארגונים שונים נפגשים ביניהם וכך מחליפים מידע ומחליטים על דרכי פעולה משותפות.
תמצאו את התחום הקרוב אליכם ומצאו אנשים אם תחומים משותפים תוכלו לבדוק כיוונים חדשים,שרותי יעוץ,השתלמויות,פרסומים חדשים רעיונות חדשים והתחלה חדשה.

בחזרה לעמוד הבית – קליק על עבודה עברית – דרושים

4 תגובות

כתוב תגובה

קבלת עדכונים למייל

כתובת הדוא"ל שלכם: